Αρχική > Ετήσιο πρόγραμμα Εθνικών Ομάδων

Ετήσιο πρόγραμμα Εθνικών Ομάδων

Δευτέρα, 01 Ιανουαρίου 2024 10:00

Φεβρουάριος

06
Εθνική Κορασίδων: Ελλάδα-Ουγγαρία 3-0  Φιλικό, Στάδιο Νέας Σμύρνης

09
Εθνική Κορασίδων: Ελλάδα-Ουγγαρία 0-0 - Φιλικό, Στάδιο Νέας Σμύρνης
Εθνική Παίδων: Κροατία- Ελλάδα 1-0, φιλικό, Πόρετς (Κροατία)

10
Εθνική Νέων: Ελλάδα-Τουρκία 1-2, φιλικό, Ούμαγκ (Κροατία)

12
Εθνική Παίδων: Ελλάδα-Βουλγαρία 1-1, φιλικό Πόρετς (Κροατία)

13
Εθνική Νέων: Ελλάδα-Λετονία 3-0, φιλικό Ούμαγκ (Κροατία)

15
Εθνική Παίδων: Τουρκία Ελλάδα 3-1, φιλικό Πόρετς (Κροατία)

16
Εθνική Νέων: Κροατία-Ελλάδα 0-2, φιλικό Ούμαγκ (Κροατία)

22
Εθνική Γυναικών: Ρουμανία-Ελλάδα 0-0 – Φιλικό (Αττάλεια, Τουρκία)

25
Εθνική Νεανίδων: Βόρεια Ιρλανδία-Ελλάδα 1-0 Φιλικό (Μπέλφαστ)
Εθνική Γυναικών: Τουρκία-Ελλάδα 1-2 Φιλικό (Αττάλεια, Τουρκία)

28
Εθνική Νεανίδων: Βόρεια Ιρλανδία-Ελλάδα 1-3 - Φιλικό (Μπέλφαστ)

Μάρτιος

06
Εθνική Παίδων: Ελλάδα-Ουκρανία 0-2, EURO U17, Elite Round, Πάτρα (γήπεδο Παναχαϊκής)

09
Εθνική Παίδων: Ελλάδα-Σλοβακία 0-1, EURO U17, Elite Round, Πάτρα (γήπεδο Παναχαϊκής)

10
Εθνική Κορασίδων: Ελλάδα-Ιταλία 0-3, EURO WU17 Round 2 League Α, Στάρα Πάζοβα (Σερβία)

12
Εθνική Παίδων: Ελβετία-Ελλάδα 2-0 EURO U17, Elite Round, Πάτρα (γήπεδο Παναχαϊκής)

13
Εθνική Κορασίδων: Αγγλία-Ελλάδα 2-0, EURO WU17 Round 2 League Α, Στάρα Πάζοβα (Σερβία)

16
Εθνική Κορασίδων: Σερβία–Ελλάδα 1-2, EURO WU17 Round 2 League Α, Στάρα Πάζοβα (Σερβία)

20

Εθνική Νέων: Πορτογαλία-Ελλάδα 2-1, EURO U19, Elite Round, Estadio Municipal de Aveiro

21
Εθνική Ανδρών: Ελλάδα–Καζακστάν 5-0, Ημιτελικός Play Offs EURO 2024 (OPAP Arena)

22
Εθνική Ελπίδων: Λευκορωσία–Ελλάδα 1-0, Προκριματικά EURO U21, φάση ομίλων (Armavir Stadium)

23
Εθνική Νέων: Δανία-Ελλάδα 2-1, EURO U19, Elite Round, Municipal da Tabua

26
Εθνική Νέων: Ελλάδα-Σερβία 3-3, EURO U19, Elite Round, Municipal da Tabua
Εθνική Ελπίδων: Ελλάδα-Ανδόρα 1-0,  Προκριματικά EURO U21, φάση ομίλων, "Θεόδωρος Κολοκοτρώνης"
Εθνική Ανδρών: Γεωργία-Ελλάδα 0-0 κ.δ. 4-2 πέναλτι, Τελικός Play-offs EURO 2024, (Boris Paichadze, Τιφλίδα)

Απρίλιος

03
Εθνική Νεανίδων: Ελλάδα–Δανία 2-2, Προκριματικά EURO WU19 2023-24 Round 2 League A, Bakovci Stadium

05
Εθνική Γυναικών: Ελλάδα-Νησιά Φερόε 1-0 Women's European Qualifiers,  "Θεόδωρος Βαρδινογιάννης" Ηράκλειο

06
Εθνική Νεανίδων: Ισπανία–Eλλάδα 7-0, Προκριματικά EURO WU19 2023-24 Round 2 League A Bakovci Stadium

09
Εθνική Νεανίδων: Σλοβενία-Ελλάδα 0-2, Προκριματικά EURO WU19 2023-24 Round 2 League A Sportni Park
Εθνική Γυναικών: Ανδόρα - Ελλάδα 0-3, Women's European Qualifiers, Estadi Nacional

Μάϊος

31
Εθνική Γυναικών: Ελλάδα-Μαυροβούνιο 2-2, Women's European Qualifiers, "Θεόδωρος Βαρδινογιάννης" Ηράκλειο

Ιούνιος

04
Εθνική Γυναικών: Νησιά Φερόε-Ελλάδα 0-2, Women's European Qualifiers, Torsvolur Stadium, Torshavn

07
Εθνική Ανδρών: Γερμανία-Ελλάδα 2-1, Φιλικό, Borussia Park (Μενχενγκλάντμπαχ)

11
Εθνική Ανδρών: Ελλάδα-Μάλτα 2-0, Φιλικό, Stadion Grodig (Σάλτσμπουργκ)

Ιούλιος

12
Εθνική Γυναικών: Ελλάδα-Ανδόρα, Women's European Qualifiers,

16
Εθνική Γυναικών: Μαυροβούνιο-Ελλάδα, Women's European Qualifiers,

Σεπτέμβριος

7
Εθνική Ανδρών: Ελλάδα-Φινλανδία, Nations League

10
Εθνική Ανδρών: Ιρλανδία - Ελλάδα, Nations League
Εθνική Ελπίδων: Νησιά Φερόε - Ελλάδα, Προκριματικά EURO U21, φάση ομίλων

Oκτώβριος

10
Εθνική Ανδρών: Αγγλία - Ελλάδα, Nations League
13
Εθνική Ανδρών: Ελλάδα - Ιρλανδία, Nations League
15
Εθνική Ελπίδων: Κροατία-Ελλάδα, Προκριματικά EURO U21, φάση ομίλων

Nοέμβριος

14
Εθνική Ανδρών: Ελλάδα - Αγγλία, Nations League
17
Εθνική Ανδρών: Φινλανδία - Ελλάδα, Nations League

   
  • ΟΠΑΠ
  • VODAFONE
  • Nike
  • Volton
  • Avance
  • Prince Oliver
  • Coffe Berry
  • Digital Minds
  • AMISTIM
  • Ostracon
  • Medicin