Αρχική > UEFA: Ορισμοί Ελλήνων διαιτητών & παρατηρητών σε διεθνείς αγώνες

UEFA: Ορισμοί Ελλήνων διαιτητών & παρατηρητών σε διεθνείς αγώνες

Παρασκευή, 26 Φεβρουαρίου 2016 02:36

Η UEFA ενημέρωσε την Ελληνική Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία για τους παρακάτω ορισμούς διαιτητών, βοηθών διαιτητών και παρατηρητών διαιτησίας σε αγώνες των διοργανώσεών της.




 

 



Διαιτητής:

Ελένη Λαμπαδαρίου

1η βοηθός διαιτητή:

Χρυσούλα Κουρομπύλια

2η βοηθός διαιτητή:

Μαρία Κουπαράνη

Ημερομηνία

8/4/2016, 20:00

Διοργάνωση:

UEFA Women’s EURO 2017

Φάση / Όμιλος:

Προκριματική / 2ος όμιλος

Αγώνας:

Σλοβακία-Σουηδία

Πόλη:

Πρόπαντ (Σλοβακία)

 



Διαιτητής:

Ελένη Αντωνίου

Βοηθός διαιτητή:

Παναγιώτα Κουτσουμπού

Ημερομηνία

5-10/4/2016

Διοργάνωση:

UEFA Women’s U-19 EURO 2016

Φάση / Όμιλος:

Elite Round / 1ος όμιλος

Ομάδες

Γερμανία, ΕΪΡΕ, Αζερμπαϊτζάν, Πολωνία

Πόλη:

Δουβλίνο (ΕΪΡΕ)

 

 

Διαιτητής:

Ανδρομάχη Τσιοφλίκη

Βοηθός διαιτητή:

Μαρία Κουπαράνη

Ημερομηνία

22-27/3/2016

Διοργάνωση:

UEFA Women’s U-17 EURO 2016

Φάση / Όμιλος:

Elite Round / 2ος όμιλος

Ομάδες

Δανία, Β. Ιρλανδία, Ουκρανία, Ισπανία

Πόλη:

Μπέλφαστ (Β. Ιρλανδία)

 

 

Διαιτητής:

Σταύρος Μάνταλος

Βοηθός διαιτητή:

Ιορδάνης Απτόσογλου

Ημερομηνία

28/3-2/4//2016

Διοργάνωση:

UEFA U-17 EURO 2016

Φάση / Όμιλος:

Elite Round / 7ος όμιλος

Ομάδες

ΕΪΡΕ, Σερβία, Πολωνία, Μαυροβούνιο

Πόλη:

Βαρσοβία (Πολωνία)

 

 

Διαιτητής:

Γεώργιος Κομίνης

Βοηθός διαιτητή:

Βασίλειος Λάμπρου

Ημερομηνία

24-29/3/2016

Διοργάνωση:

UEFA U-19 EURO 2016

Φάση / Όμιλος:

Elite Round / 7ος όμιλος

Ομάδες

Γαλλία, Δανία, Μαυροβούνιο, Σερβία

Πόλη:

Γιαγκοντίνα, Γκόρνι Μιλάνοβατς (Σερβία)

 

 

Διαιτητής:

Γεώργιος Κύζας

Βοηθός διαιτητή:

Χασάν Κούλα

Ημερομηνία

15-20/3/2016

Διοργάνωση:

UEFA U-17 EURO 2016

Φάση / Όμιλος:

Elite Round / 3ος όμιλος

Ομάδες

Βοσνία, Γεωργία, Ρωσία, Ιταλία

Πόλη:

 Τιφλίδα (Γεωργία)

 

 

Διαιτητής:

Αναστάσιος Παπαπέτρου

Βοηθός διαιτητή:

Τρύφων Πετρόπουλος

Ημερομηνία

11-16/3/2016

Διοργάνωση:

UEFA U-17 EURO 2016

Φάση / Όμιλος:

Elite Round / 8ος όμιλος

Ομάδες

Βέλγιο, Πορτογαλία, Σουηδία, Ισπανία

Πόλη:

Μέρχτεμ (Βέλγιο)

 

 

Διαιτητής:

Αλέξανδρος Αρετόπουλος

Βοηθός διαιτητή:

Λάζαρος Δημητριάδης

Ημερομηνία

24-29/3/2016

Διοργάνωση:

UEFA  U-19 EURO 2016

Φάση / Όμιλος:

Elite Round / 6ος όμιλος

Ομάδες

Πορτογαλία, Σλοβενία, Ρωσία, Σουηδία

Πόλη:

 Ποβόα ντο Βαρζίμ (Πορτογαλα)

 

 

Παρατηρητής:

Αντωνία Κόκοτου

Ημερομηνία

10-16/3/2016

Διοργάνωση:

Aphrodite Cup 2016

Ομάδες

Ισραήλ, Εσθονία, Κύπρος, Μάλτα, Λιθουανία

Χώρα:

Κύπρος

 

 

Διαιτητής:

Ευθαλία Μήτση

1η βοηθός διαιτητή:

Χρυσούλα Κουρομπύλια

2η βοηθός διαιτητή:

Παναγιώτα Κουτσουμπού

4η διαιτητής

Ελένη Λαμπαδαρίου

Ημερομηνία

30/3/2016

Διοργάνωση:

UEFA Women’s Champions League

Φάση:

Προημιτελική

Αγώνας:

Σλάβια Πράγας-Λιόν

Πόλη:

Πράγα (Τσεχία)

 

 

Παρατηρητής:

Ελένη Κυρίου

Ημερομηνία

11/4/2016

Διοργάνωση:

UEFA Women’s EURO 2017

Φάση / Όμιλος:

Προκριματική / 3ος όμιλος

Αγώνας:

Γαλλία-Ουκρανία

Πόλη:

Βαλανσιέν (Γαλλία)

 

 

 






   
  • ΟΠΑΠ
  • VODAFONE
  • Nike
  • Volton
  • Avance
  • Prince Oliver
  • Coffe Berry
  • Digital Minds
  • AMISTIM
  • Ostracon
  • Medicin