Αρχική > Συνεδρίαση Δ.Σ. ΕΠΟ (3-9-2009)

Συνεδρίαση Δ.Σ. ΕΠΟ (3-9-2009)

Πέμπτη, 03 Σεπτεμβρίου 2009 12:00
Το Διοικητικό Συμβούλιο της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας προχώρησε σήμερα στη συγκρότηση των ομίλων του πρωταθλήματος Δ΄ Εθνικής Κατηγορίας περιόδου 2009-2010, του οποίου η έναρξη ορίστηκε στις 20/9/2009...

Το Διοικητικό Συμβούλιο της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας προχώρησε σήμερα στη συγκρότηση των ομίλων του πρωταθλήματος Δ΄ Εθνικής Κατηγορίας περιόδου 2009-2010, του οποίου η έναρξη ορίστηκε στις 20-9-2009 . Η κλήρωση για τους ομίλους 1-4 θα διενεργηθεί σήμερα (3-9-2009) και ώρα 19:00 στο ξενοδοχείο «Βέρμιο» στον Αγιο Νικόλαο Νάουσας, για τους ομίλους 5-9 στις εγκαταστάσεις του Γκολφ Γλυφάδας την Παρασκευή 4-9-2009 και ώρα 14:00, ενώ η κλήρωση για τον 10ο όμιλο (Κρήτη) διενεργήθηκε χθες (2-9-2009) στο Ρέθυμνο. Αναλυτικά τα σωματεία που θα συμμετάσχουν στους δέκα ομίλους του πρωταθλήματος:

 

 

 

 

Δ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2009-2010

1ος ΟΜΙΛΟΣ

1.

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ Α.Μ.Σ.

2.

ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ Γ.Σ.

3.

ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ Α.Σ.

4.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΑΖΩΡΟΥ

5.

ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ Μ.Γ.Σ.

6.

ΕΝΩΣΗ ΘΡΑΚΗΣ Π.Α.

7.

ΕΧΙΝΟΣ ΣΠΟΡ Α.Μ.Σ.

8.

ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Α.Ε.

9.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ Γ.Σ.

10.

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ  Μ.Γ.Σ

11.

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΑΣΜΟΥ Α.Π.Σ.

12.

Ο ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Μ.Γ.Σ. ΓΕΦΥΡΟΥΔΙΟΥ

13.

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ Μ.Γ.Σ.

14.

ΟΡΦΕΑΣ PUMA ΞΑΝΘΗΣ  Α.Ο.

15.

ΠΙΕΡΕΩΝ 2004 Α.Ε.

16.

ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ Γ.Σ.

2ος ΟΜΙΛΟΣ

1.

ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ Α.Σ.

2.

ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ Α.Π.Ο.

3.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

4.

ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ Π.Α.Ο.

5.

ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ Α.Σ.Ξ.

6.

ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ Α.Σ.

7.

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ Α.Ο.

8.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ Μ.Γ.Σ.

9.

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ  Μ.Φ.Α.Ο.

10.

ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ Α.Ο.

11.

ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Π.Α.Ο.

12.

ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Π.Ο.

13.

ΝΕΑΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Π.Ο.

14.

ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Α.Σ.

15.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ Α.Σ.

3ος ΟΜΙΛΟΣ

1.

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ Α.Ε.

2.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ Μ.Ε.Α.Σ.

3.

ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ Α.Μ.Σ.

4.

ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ

5.

ΕΘΝΙΚΟΣ Φ.Σ.

6.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Γ.Α.Μ.Σ.

7.

ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ Α.Σ.

8.

Η ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ Α.Σ.

9.

ΚΑΣΤΩΡ Α.Ο.

10.

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑΣ Π.Σ.

11.

ΝΑΟΥΣΑ Φ.Α.Σ.

12.

ΠΟΝΤΙΩΝ Α.Ε.

13.

ΠΟΝΤΙΩΝ Μ.Α.Ε.

14.

ΣΒΟΡΩΝΟΥ Γ.Α.Σ.

15.

ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ Α.Ε.

16.

ΦΛΩΡΙΝΑΣ Π.Α.Σ.

4ος ΟΜΙΛΟΣ

1.

ΑΓΡΟΤΗΣ ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ Π.Σ.

2.

ΑΠΟΛΛΩΝ  ΛΑΡΙΣΑΣ

3.

ΑΣΤΗΡ ΙΤΕΑΣ Α.Σ.

4.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ Α.Σ.

5.

ΔΙΜΗΝΙΟΥ ΙΑΣΩΝ Α.Ε.  - ΚΕΡΑΥΝΟΣ

6.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΡΑΧΟΣ ΚΑΣΤΡΑΚΙΟΥ

7.

ΕΛΛΑΣΟΝΑΣ Π.Ο.

8.

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Α.Ο.

9.

ΛΑΜΙΑ Α.Σ.

10.

ΜΕΤΕΩΡΑ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Α.Σ.

11.

ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ Α.Ε.

12.

ΠΥΡΑΣΟΣ Α.Σ.

13.

ΠΥΡΓΕΤΟΥ Α.Σ.

14.

ΤΟ ΒΕΛΟΥΧΙ Α.Π.Ο.Κ.

15.

ΤΥΡΝΑΒΟΣ 2005 Α.Ο.

5ος ΟΜΙΛΟΣ

1.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΑΡΤΑΣ  Γ.Α.Σ.

2.

ΑΝΑΤΟΛΗΣ  Α.Ο.

3.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ Α.Σ.

4.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ Α.Σ.

5.

ΑΡΑΧΘΟΣ ΠΑΧΥΚΑΛΑΜΟΥ Α.Ο.

6.

ΑΣΤΗΡ ΡΟΚΚΑΣ Α.Ο.

7.

ΒΟΛΙΣ Α.Σ.

8.

ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ Α.Ο.

9.

ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ Α.Σ.

10.

ΛΕΥΚΙΜΗΣ Α.Ε.

11.

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε.

12.

ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Π.Α.Σ.

13.

ΟΔΥΣΣΕΑΣ  Ε.Α.Σ.

14.

ΠΡΕΒΕΖΑ  Π.Α.Σ.

15.

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

16.

ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ

17.

ΣΟΥΛΙ  ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Α.Π.Γ.Σ.

18.

ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Α.Σ

6ος ΟΜΙΛΟΣ

1.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΑΠΠΑ Α.Σ.

2.

ΑΧΑΪΚΗ Α.Ε.

3.

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΜΑΡΩΝ Α.Σ.

4.

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ Α.Ο.

5.

ΕΘΝΙΚΟΣ  ΣΑΓΕΪΚΩΝ  Α.Π.Σ.

6.

ΖΑΒΛΑΝΙ  Α.Π.Σ

7.

Η ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Α.Π.Σ.

8.

ΚΡΟΚΡΕΩΝ  Α.Ο.

9.

ΛΕΙΒΑΘΩ  ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ  Α.Ο.

10.

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.

11.

ΞΕΝΟΦΩΝ  ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ  Α.Ο.

12.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ  Π.ΑΟ.

13.

ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Γ.Π.Σ.

14.

ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ

15.

ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Α.Ο.

16.

ΤΣΙΛΙΒΗ  Α.Ο.

7ος ΟΜΙΛΟΣ

1.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Α.Ο.

2.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ Α.Σ.

3.

ΔΗΛΕΣΙΟΥ  ΒΟΙΩΤΙΑΣ  Α.Ε.

4.

ΕΝΩΣΗ  Π.Α.Μ.  ΜΙΔΕΑΣ

5.

Η ΘΗΒΑ Α.Ο.

6.

ΗΡΑΚΛΗΣ  ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ  Π.Α.Ο.

7.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ Α.Ο.

8.

ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ Α.Ε.

9.

ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ Α.Ο.

10.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ  Σ.Φ.Λ.

11.

ΟΙ  ΒΡΑΣΙΕΣ  Α.Μ.Σ.

12.

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ  Α.Ο.

13.

ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.

14.

ΠΕΛΟΨ ΚΙΑΤΟΥ Γ.Π.Σ.

15.

ΠΟΡΟΥ  Α.Ο.

16.

ΧΑΛΚΙΔΑΣ  Α.Ε.

8ος ΟΜΙΛΟΣ

1.

ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ Α.Σ.

2.

ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.

3.

ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Π.Α.Ο.

4.

ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Γ.Σ.

5.

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Σ.Β.

6.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ Γ.Σ.

7.

ΑΦΑΝΤΟΥ Α.Ε.Ρ.

8.

ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΣ  Α.Ο.Κ.

9.

ΙΑΛΥΣΟΣ  Γ.Α.Σ.

10.

ΚΑΡΛΟΒΑΣΙΟΥ  Α.Ε.

11.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ  Π.Α.Ο.

12.

ΜΥΚΟΝΟΥ  Α.Ο.

13.

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΣ Α.Ο.

14.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν. ΛΙΟΣΙΩΝ

15.

ΠΕΡΑ  ΚΛΟΥΜΠ  Α.Ο.

16.

ΦΩΣΤΗΡ  Α.Π.Ο.

9ος ΟΜΙΛΟΣ

1.

ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Α.Ο.

2.

ΑΙΟΛΙΚΟΣ  Α.Π.Σ.

3.

ΑΜΦΙΑΛΗΣ  Α.Π.Σ.Ε.

4.

ΑΡΗΣ  ΑΜΦΙΑΛΗΣ  Α.Π.Σ.

5.

ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.

6.

ΔΑΦΝΗ  ΔΑΦΝΩΝΑ  Π.Ο.

7.

ΔΙΑΓΟΡΑΣ  ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ  Α.Ο.

8.

ΕΛΛΑΣ  ΠΟΝΤΙΩΝ  Α.Ο.

9.

ΚΑΛΛΟΝΗΣ Α.Ε.Λ.

10.

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο.

11.

ΚΟΡΩΠΙΟΥ  Α.Ο.

12.

ΜΑΡΚΟ Γ.Σ.

13.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Α.Σ.

14.

ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ε.

15.

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ

16.

ΩΡΩΠΟΣ  Π.Α.Σ.

10ος ΟΜΙΛΟΣ

1.

ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ Α.Ο.

2.

ΑΚΡΙΤΑ  Α.Ο.

3.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ  Α.Ο.

4.

ΑΣΗ  ΓΩΝΙΑΣ  Α.Ο.

5.

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ Α.Ο.

6.

ΗΡΟΔΟΤΟΣ  ΠΑΣΑ

7.

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ  Α.Σ. – BALLA  CENTER

8.

ΚΡΟΥΣΣΩΝΑ Π.Α.Ο.

9.

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ  ΜΟΥΡΝΙΩΝ  Α.Ο.

10.

ΜΟΧΟΣ Α.Σ.

11.

ΝΕΟΣ  ΑΣΤΗΡ  ΡΕΘΥΜΝΟΥ  Α.Ο.

12.

Ο ΓΙΟΥΧΤΑΣ  Α.Ο.  ΑΡΧΑΝΩΝ

13.

ΠΑΤΟΥΧΑΣ  ΒΙΑΝΝΟΥ  Ο.Φ.

14.

ΡΟΥΒΑΣ  Α.Σ.

15.

ΣΠΑΘΑ  Α.Π.Σ.

16.

ΧΑΝΙΑ Α.Ο.

   
  • ΟΠΑΠ
    ΧΡΥΣΟΣ ΧΟΡΗΓΟΣ
  • VODAFONE
    ΧΡΥΣΟΣ ΧΟΡΗΓΟΣ
  • ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
    ΧΡΥΣΟΣ ΧΟΡΗΓΟΣ
  • Nike
    ΧΟΡΗΓΟΣ
  • Ζενίθ
    ΧΟΡΗΓΟΣ
  • AMSTEL
    ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΗΣ
  • Orbit
    ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΗΣ
  • AEGEAN
    ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΗΣ
  • Prince Oliver
    ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΗΣ
  • METROPOLITAN
    ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΗΣ
  • Vdel
    ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗΣ
  • AMISTIM
    ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗΣ
  • Ostracon
    ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗΣ
  • Human Tecar
    ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗΣ
  • Αποστολή
    ΧΟΡΗΓΟΣ ΕΚΕ