Αρχική > Προεπιλογή Εθνικής Κορασίδων

Προεπιλογή Εθνικής Κορασίδων

Παρασκευή, 09 Φεβρουαρίου 2018 06:42

Ο κ. Αντώνης Πριόνας κάλεσε 59 παίκτριες για προπονήσεις προεπιλογής της Εθνικής Κορασίδων στις 18 Φεβρουαρίου 2018 στις αθλητικές εγκαταστάσεις του Αγίου Κοσμά.


ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΗΜ. ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 20/10/2003 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΛΕΜΠΕΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 30/1/2003 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 18/6/2003 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΡΙΖΑ ΕΛΕΝΗ 9/10/2003 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΜΥΚΟΝΙΩΤΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 25/12/2003 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΑΝΤΙΟΧΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 27/10/2003 ΑΟ ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ ΖΑΚΥΝ
ΜΟΡΦΗ ΜΑΡΙΑ 18/3/2003 ΑΟ ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ ΖΑΚΥΝ
ΜΠΕΚΙΡΙ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ 2/7/2003 ΑΟ ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ ΖΑΚΥΝ
ΒΟΥΤΣΙΝΑ ΑΝΤΖΕΛΙΝΑ 13/3/2002 ΑΟ ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ ΖΑΚΥΝ
ΤΣΟΥΡΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 27/3/2003 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΠΥΡΓΟΥ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 5/1/2003 ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΔΑΡΛΑ ΘΩΜΑΗ 12/4/2003 ΑΣ ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΔΗΜΟY ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 24/3/2003 ΑΣ ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΜΕΪΝΤΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 25/6/2003 ΑΣ ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΚΟΥΜΠΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 3/6/2003 ΑΠΟΛΛΩΝΙΔΕΣ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
ΜΠΑΣΟΥΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 2/6/2003 ΑΠΟΛΛΩΝΙΔΕΣ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
ΚΑΝΕΔΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 17/5/2003 ΑΠΟΛΛΩΝΙΔΕΣ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
ΤΖΑΦΕΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1/8/2003 ΑΠΟΛΛΩΝΙΔΕΣ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
ΧΑΜΗΛΟΘΩΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 30/1/2003 ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΓΣ
ΤΣΙΓΚΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΙΑ 28/2/2003 ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ
ΧΑΣΑ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ 15/9/2003 ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ
ΛΙΟΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 19/6/2003 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΟΙ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 18/12/2003 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΟΙ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ-ΜΑΡΙΑ 23/9/2003 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΟΙ
ΧΑΛΑΜΠΑΛΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ 7/10/2003 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΟΙ
ΚΟΚΟΥΒΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ-ΒΙΚΤΩΡΙΑ 24/2/2003 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΟΙ
ΤΡΟΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 29/1/2003 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΟΙ
ΓΕΩΡΓΙΑΚΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΜΙΧΑΕΛΛΑ 16/4/2003 ΑΟ ΧΑΝΙΑ
ΚΟΝΤΑΡΑΚΗ  ΕΒΕΛΙΝΑ 26/9/2003 ΑΟ ΧΑΝΙΑ
ΒΟΚΟ ΑΝΝΑ 4/12/2003 ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ
ΚΟΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 19/5/2003 ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ
ΛΙΝΑΡΔΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3/4/2003 ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ
ΤΣΟΜΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΦΕΛΙΣΙΑ  ΕΥΤΥΧΙΑ 22/3/2003 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ  ΜΑΡΙΑ 5/9/2003 ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΕ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΟΝΤΟΥΛΗ ΒΙΒΕΤ ΛΟΥΙΖ 11/5/2003 ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΕ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΟΣΜΙΔΗ ΕΡΙΦΥΛΗ-ΕΥΦΡΑΙΜΙΑ 28/7/2003 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΚΟΛΕΖΑ  ΜΑΡΙΑ 26/6/2003 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΤΣΙΠΟΥΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 5/3/2003 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 6/12/2003 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 20/3/2003 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΛΥΔΙΑ 22/8/2003 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 27/11/2003 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΓΑΒΑΛΑ ΝΙΚΗ ΝΙΚΗ 7/1/2003 ΑΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΣΑΒΒΟΥΛΑ 27/5/2003 ΑΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΠΟΥΛΙΑΣΗ ΣΤΑΜΑΤΕΛΑ-ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 3/1/2003 ΑΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ 11/9/2003 ΑΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΜΑΚΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 26/10/2003 ΑΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΓΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΝΑ 13/2/2002 ΑΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 19/10/2002 ΑΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΜΑΪΔΙΩΤΗ ΑΓΝΗ 19/11/2002 ΑΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΜΟΥΡΓΗ ΕΙΡΗΝΗ 12/8/2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΦΑΜΙΛΩΝΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ 4/6/2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΚΑΤΩΠΟΔΗ ΜΑΡΙΑΝΑ 21/1/2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΡΟΓΓΟΥ ΧΡΥΣΑΦΟΥΛΑ 31/5/2003 ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ ΣΟΦΙΑΣ
ΠΑΤΕΔΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ 28/2/2003 ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ ΣΟΦΙΑΣ
ΜΑΛΑΠΕΤΣΑ ΚΑΡΑΛΗ ΛΟΡΕΝΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 8/12/2003 ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ ΣΟΦΙΑΣ
ΠΡΩΤΟΠΑΠΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 3/1/2003 ΑΕ Ζ.Ι.Γ.ΑΘΗΝΑ
ΜΠΙΜΗ ΙΩΑΝΝΑ 21/9/2003 ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 
ΒΗΧΟΥ ΣΟΦΙΑ 19/12/2003 ΑΟ ΙΑΣΩΝ, ΙΛΙΟΥ
   
  • ΟΠΑΠ
    ΜΕΓΑΣ ΧΟΡΗΓΟΣ
  • VODAFONE
    ΧΡΥΣΟΣ ΧΟΡΗΓΟΣ
  • ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
    ΧΡΥΣΟΣ ΧΟΡΗΓΟΣ
  • Nike
    ΧΟΡΗΓΟΣ
  • Ζενίθ
    ΧΟΡΗΓΟΣ
  • AMSTEL
    ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΗΣ
  • AEGEAN
    ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΗΣ
  • Prince Oliver
    ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΗΣ
  • METROPOLITAN
    ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΗΣ
  • Αποστολή
    ΧΟΡΗΓΟΣ ΕΚΕ
  • AMISTIM
    ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗΣ
  • Ostracon
    ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗΣ
  • Human Tecar
    ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗΣ