Αρχική > Πρωτάθλημα Γ΄ Εθνικής > Πρόγραμμα αγώνων

Γ Εθνική

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
1 Παναχαϊκή 28 20 5 3 47 9 65
2 Χαλκίδα 28 14 10 4 34 22 52
3 Παμβουπρασιακός 28 14 6 8 39 26 48
4 Ερμιονίδα 28 11 10 7 40 31 43
5 Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου 28 10 8 10 25 30 38
6 Θήβα 28 9 10 9 32 29 37
7 Φωστήρας 28 9 9 10 25 20 36
8 Παναρκαδικός 28 9 9 10 21 24 36
9 Αιολικός 28 8 11 9 32 25 35
10 Παναργειακός 28 11 2 15 24 35 35
11 Αχαϊκή 28 10 6 12 26 32 33
12 Λουτράκι 28 9 4 15 22 35 31
13 ΑΟ Πύλου 28 7 9 12 22 26 30
14 Ζευγολατιό 28 6 8 14 15 37 26
15 Δόξα Μεγαλόπολης 28 6 7 15 24 47 25
* Η Αχαϊκή έχει -3 βαθμούς με απόφαση της ΠΕ/ΕΠΟ

ΑΓΩΝΕΣ

1η Αγωνιστική

11/09/2016, 13:00
Παμβουπρασιακός 1-0 Αιολικός
(Δημ. Βάρδας)
 
11/09/2016, 17:00
Χαλκίδα 0-0 Παναρκαδικός
(Δημ. Βασιλικού)
11/09/2016, 17:00
Παναχαϊκή 1-0 Παναργειακός
(Παμπελοποννησιακό Στάδιο)
 
11/09/2016, 17:00
Λουτράκι 0-2 Ερμιονίδα
(Δημ. Λουτρακίου)
11/09/2016, 17:00
ΑΟ Πύλου 0-1 Ζευγολατιό
(Δημ. Παραλίας )
 
11/09/2016, 17:00
Δόξα Μεγαλόπολης 2-2 Αχαϊκή
(ΔΑΚ Μεγαλόπολης)
11/09/2016, 17:00
Φωστήρας 2-0 Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου
(Δημ. Ταύρου "Σ. Γιαλαμπίδης")

2η Αγωνιστική

3η Αγωνιστική

4η Αγωνιστική

5η Αγωνιστική

6η Αγωνιστική

7η Αγωνιστική

8η Αγωνιστική

9η Αγωνιστική

10η Αγωνιστική

11η Αγωνιστική

12η Αγωνιστική

13η Αγωνιστική

14η Αγωνιστική

15η Αγωνιστική

16η Αγωνιστική

17η Αγωνιστική

18η Αγωνιστική

19η Αγωνιστική

20η Αγωνιστική

21η Αγωνιστική

22η Αγωνιστική

23η Αγωνιστική

24η Αγωνιστική

25η Αγωνιστική

26η Αγωνιστική

27η Αγωνιστική

28η Αγωνιστική

29η Αγωνιστική

30η Αγωνιστική

   
  • ΟΠΑΠ
    ΜΕΓΑΣ ΧΟΡΗΓΟΣ
  • VODAFONE
    ΧΡΥΣΟΣ ΧΟΡΗΓΟΣ
  • ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
    ΧΡΥΣΟΣ ΧΟΡΗΓΟΣ
  • Nike
    ΧΟΡΗΓΟΣ
  • ΑΕΡΙΟ
    ΧΟΡΗΓΟΣ
  • AMSTEL
    ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΗΣ
  • AEGEAN
    ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΗΣ
  • Prince Oliver
    ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΗΣ
  • METROPOLITAN
    ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΗΣ
  • Αποστολή
    ΧΟΡΗΓΟΣ ΕΚΕ
  • AMISTIM
    ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗΣ
  • Ostracon
    ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗΣ
  • Human Tecar
    ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗΣ